Czy jest szansa na ciążę przy chorobie Hashimoto?

Witam, Id 12 lat choruje na chorobę Hashimoto. Byłam 4 razy w ciazy, z czego mam je do dziecko(10lat). Mam 37 lat i chciałam podjąć jeszcze jedna probezostania mamą. Na zalecenie reumatolog miałam robione badania m.inn SMS profil- wynik ujemny. Wczoraj odebrałam wynik RF IgM i jest on 10 razy wyższy od normy 200 RU/ml. Okresowo mam bóle stawów, jestem nieustannie zmęczona ale to zawsze uważałam z Hashimoto. Czy ten wynik może być zwiastunem innej choroby sutoimmunologicznej? Czy mógł on tak wzrosnąć pod wpływem przeziebienia(katar)? Będę wdzięczna za każdą informację.

Proponowałabym po prostu zacząć starania o potomstwo. Najlepiej iść do ginekologa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.