Co może powodować takie objawy u 29-latki?

Witam, od 2 lat mam stany podgorączkowe. Zaczęły się po covidzie więc początkowo mysłałam, że się przeziębiam. Przeważnie ok 37,3 stopni czasami 37,6 -8. Sporadycznie powyżej 38. Od kilku miesięcy schudłam 7 kg przy początkowej wadze 55,5 kg bez zmiany trybu życia. Leżałam na reumatologii - badania wykluczyly choroby rwumatyczne, była robiona tomografia klatki, jamy brzusznej i macicy - wyszedl maly guzek plus efekt mlecznej szyby pulmonolog powiedzial, ze to nic groznego i nie powoduje to objawow, ginekologicznie wszystko ok, endokrynologicznie choruje na hashimoto ale tez tsh ft3 fth i usg w normie. Niewielkie odhylenia w morfologii jeśli chodzi o krwinki. Ferrytyna 5-9 i w ostatnich badaniach wyszly granulocyty zasadochlonne 2%. Co może powodować takie objawy, jakie badania jeszcze warto wykonac?
KOBIETA, 29 LAT 2 miesiące temu

Ważna pełna ocena Pacjenta. Stan fizyczny i psychiczny. Niska ferrytyna może wskazywać na niedobory. żelaza Ważna dobra zdrowa dieta. Może też suplementacja niedoborów

Konieczna pełna ocena. PACJENTA. ! Stan ogólny , obciążenia , tryb życia i tryb pracy. Ważny też nastrój. , aktywność. , sen etc. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam. Zapraszam