Czy konieczne jest stosowanie wszystkich zabiegów Nivalin u osoby z uszkodzeniem nerwu strzałkowego?

Witam serdecznie. Będąc na urlopie w Polsce (na codzien pracuje w Holandii) nabawilam się uszkodzenia nerwu strzalkowego. Lekarz zalecił kurację nivalin w zastrzykach niestety lada dzień wracam do pracy i nie zdążę wybrać wszystkich tutaj podawanych przez pielęgniarkę. Nie bardzo ma mi je kto robić będzie robił je narzeczony i tu moje pytanie jakich igieł powinniśmy użyć? Dodam że to zastrzyki domiesniowe konkretnie w pośladki. Jakie jest ryzyko jakie błędy można popełnić? Boję się a nie mam wyjścia... z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej aby osoba która ma wykonywać zastrzyki była przeszkolona, nie sądzę aby było zastrzyki były bezpieczne gdy są wykonywane przez osobę bez przeszkolenia