Czy mam ryzyko zakrzepicy?

Od 10 lat mam niedoczynność tarczycy i od tamtej pory mam podwyższony fibrinogen. Niestety mimo to paliłam papierosy. Chcę teraz polecieć do Tajlandii (12godz lotu) ale strasznie boję się zakrzepicy, a żaden lekarz nie zleci mi dopplera z takiego powodu. Czy można w jakiś inny sposób sprawdzić czy mam ryzyko zakrzepicy przed wejściem do samolotu? Wakacje zaplanowane już na za miesiąc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub najlepiej do chirurga ogólnego lub najlepiej naczyniowego