Czy możliwe jest żebym schudła 5 kg w tydzień?

Jestem 13-tolatką. Mam ok 168-170 cm. wzrostu i waże 59 kg. Mam bardzo duże boczki i to wygląda okropnie! Jak moge zrzucić te boczki?
KOBIETA ponad rok temu

Jedynym rozwiązaniem są codzienne ćwiczenia. Na boczki najlepsza będzie gimnastyka, skłony i skręty, a także brzuszki.
Dieta w wieku 13 lat bez wyraźnych wskazań nie jest zalecana ze względu na możliwość opóźnienia rozwoju fizycznego dziecka.
Polecam jak najwięcej się ruszać i nie jeść niezdrowych rzeczy typu: słodycze, chipsy, paluszki oraz napoje gazowane typu cola.