Czy można zastąpić produkty w diecie?

Witam! Znalazłam na waszej stronie pewna dietę, wygląda ona następujaco: 8.00 szklanka kawy z mlekiem, 10.00 jogurt, 12.00 10dkg szynki 14.00 1 jajko na twardo, 16.00 10dkg sera, 18.00 1 jajko na twardo, 20.00 szklanka soku pomidorowego Między posilkami pijemy tylko wodę mineralną i kawę. Mam więc pytanie czy te produkty można zastąpic innymi (np. warzywami, owocami lub jakimiś zupkami...itp?) Czekam na szybka odp...
ponad rok temu

Witam,

Czy może Pani podać, w którym miejscu znalazła Pani tą dietę, na przykład link?

Zanim odpowiem wolałabym zobaczyć tę dietę w kontekście. Wygląda ona na restrykcyjną, a takie diety najczęściej nie dopuszczają żadnych odchyleń i zamienników.

Pozdrawiam