Czy Pajączek będzie odczuwał podniesione ramiona?

Dobry wieczór. Jestem osobą znerwicowana, lecząca się, nieświadomie napinam i unosze ramiona, barki w górę napinająca je, zarazem napina się klatka piersiowa i szyja oraz łopatki które strasznie bolą. Chodzę do fuzjoterapeuta który mi to rozmasowuje, lecz to syzyfowa praca. Zastanawiam się nad Pajaczkiem, czy będzie on odczuwał podniesione ramiona? Żeby zredukować napięcie, mój fuzjoterapeuta doradzil mi to, ponieważ to nic nieda. Czy warto kupić pajaczka w mojej sytuacji? Jeśli tak to jaki?

Szanowny Panie, myślę że pajączek nie przyniesie oczekiwanych efektów. Najważniejsze jest leczenie psychiatryczne