Czy pozostałe mniejsze żylaki mogą się jeszcze pochować?

Witam Jestem 2 tygodnie po chirurgicznym usunięciu żyły odpiszczelowej i piszczelowej . Mam pytanie czy pozostałe mniejsze żylaki mogą się jeszcze pochować? Kiedy mogę poddać się skleroterapii,żeby usunąć pozostałe ?

Dzień dobry,
dwa tygodnie to zbyt krótki okres aby oceniać efekty zabiegu. Proszę teraz pamiętać i sotosować odpowiednio dobraną pończochę usickową. Po około 5-6 miesiącach można ocenić, które naczynia można zamknąć stosując skleroterapię. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu i na konsultację.