Czy przy nerwicy mogą się pojawić te objawy?

Witam. Mam 18 lat. Chciałabym dowiedzieć się, czy mając silną nerwicę młodzieńczą mogą wystąpić takie samopoczucia jak: uciski w skroniach, problemy ze wzrokiem oraz zatkane czasem uszy. Miewam osłabienie oraz odrealnienie. Tomograf oraz EEG wykazało, że jest w porządku, jednakże nadal martwię się, czy tam coś się nie dzieje w głowie, miewam czasem dziwne uczucie w głowie. Obecnie mam lek Pramolan, czy też może mieć wpływ na samopoczuciu. Wcześniej brałam jeszcze afobam, co pogorszył stan lęków.

Witam! Zaburzenia nerwicowe mogą mieć objawy praktycznie wszelkich chorób i w wielu przypadkach decydującą rolę w różnicowaniu mają badania pracowniane. Dolegliwości odczuwane przez osoby znerwicowane są identyczne jak w klasycznych chorobach z tymi objawami. Różnica jest w rokowaniu. Jeżeli chodzi o Pramolan, to jest on, co prawda niemłodym, ale jednak lekiem stosowanym w zaburzeniach nerwicowych, lękowych, i innych z grupy zaburzeń czynnościowych. Jednak biorąc pod uwagę Pani wiek, to jest on wielokrotnie starszy. Powodzenia W. Łuczkowski.