Czy RTG mogło nie wykryć zmian na płucach?
Witam pod koniec listopada wykonała rtg klatki jestem palaczem i obawiałam się choroby, wynik prawidłowy. Czy jest możliwe, że badanie nie wykryło zmian. Wczoraj odebrałam też wyniki krwi wszystko w normie ob 7 przy normie do 10 crp też ok. Czy mogę być mimo wszystko chora proszę o odpowiedź

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zależy od objawów. Niekiedy zmian w płucach nie widać w pierwszym okresie choroby. Ujemne wskaźniki stanu zapalnego tez przemawiają przeciwko chorobie. Ale konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.