Czy ta terapia może mi jakoś pomóc?

Z powodu pogorszenia słuchu, szumów i świstów w uszach i głowie, 4 stycznia br. rozpoczęłam leczenie zatok w przychodni laryngologicznej. Z uwagi na brak poprawy objawów doszło do płukania ucha, co skutkowało zapaleniem ucha. Po antybiotyku Moleksin 400 doszło do kompletnej głuchoty i zapalenia trąbek słuchowych. Po tygodniu leczenia /Erdomed, Cirus Xyzal, Otrawin/ głuchota ustąpiła, ale pozostał niedosłuch, szumy, piski i uczucie zapchanych uszu i głowy. Od początku kwietnia miałam 10 zabiegów kateteryzacji. Przyjmuję lekarstwa na nadciśnienie, jaskrę rozrzedzam krew po zatorowości płucnej INR około 3. Mam 70 lat. Teraz mam stosować Otowent, Imupret, Maritrol. Proszę w opinię, czy ta terapia może mi pomóc, lub o wskazanie innego sposobu leczenia.

Chcesz jeszcze trochę pożyć , to wyrzuć te wszystkie leki na słuch i zajmij się sercem. Wszystkie leki laryngologiczne, które Ci przepisano kłócą się z Twoimi lekami nasercowymi i grożą Ci śmiercią.