Czy ten wynik umożliwi przeprowadzenie zabiegu?

Witam. W listopadzie poddaję się operacji stabilizacji kręgozmyku w związku z zabiegiem wykonałam wymaz z nosa ,żeby nie było niespodzianek i czas na ewentualne leczenie. Wynik Staphylococcus spp.- koag. neg. bez antybiogramu. Czy ten wynik umożliwia przeprowadzenie zabiegu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ortopedą w Szpitalu gdzie będzie mieć Pani przeprowadzany zabieg.