Czy to może być odwarstwienie siatkówki?

Podczas pracy z komputerem na oku poczułam mgłe/blysk/ciemną plamę. Pojawia się ona przy każdym ruchu oka, potem prawie znika. Mam wszczepione soczewki po operacji zacmy wrodzonej. 1 okukista stwierdził zespół suchego oka, drugi na SOR - badanie pola widzenia (ok), oglądanie oka (ok), diagnoza- poszerzyć kapsulotomie. Poszerzyłam. Bez zmian. Teraz tydzień na neurologii - nic nie stwierdzono. Czy to może być odwarstwienie siatkówki? Czy okulista mógł nie zauważyć? Czuję duży dyskomfort

Witam!
A może do tego wszystkiego poleczyć zaburzenia nerwicowe, które przy takim braku sukcesów terapeutycznych z pewnością się rozwinęły. Proponuję konsultację u psychiatry lub psychologa.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.