Czy to normalne odczucia po porodzie?

Witam jestem 11 dni po porodzie naturalnym z nacięciem. I zamiast czuć się lepiej wydaje mi.się że jest gorzej tzn. Mam uczucie ciągłego "rozwarcia" oraz uczucie ciągnięcia w dół a raczej uczucie jakby miało mi coś z pochwy wypaść szczegolnie podczas chodzenia. Wizytę u lekarza mam wyznaczoną po 6tygodniach po porodzie. I nie wiem czy powinnam ją przyspieszyć. Czy to normalne odczucia po porodzie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli dalej po 1-2 tyg nie będzie poprawy wskazana szybsza kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam