Czy to objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?
Uczucie chwiania się i mety przed oczami. Wykonanie badania: crp, ob,morfologia,alt,kreatynina,sód, potas,tsh,żelazo,magnez,ekg, usg jamy brzusznej,cytologia,dno oka i ciśnienie srodooczne,badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,ogniskowych i patologicznych. Mam pytanie czy to uczucie chwiania się i mety przed oczami to objaw zaburzeń adaptacyjnych tak jak sugeruje neurolog czy może objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć względem uczuciem chwiania się
Dzień dobry. Diagnostyka medyczna nie wykazała nieprawidłowości, warto zaufać jej także w tym względzie, że być może przyczyna leży w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Konieczność podjęcia terapii psychologicznej to lepsza wiadomość niż niepokojąca chora medyczna. Psychoterapia pozwoli Pani na powrót do równowagi i na odzyskanie komfortu życia. Myślę, ze warto. Pozdrawiam.
http://progress.warszawa.pl/