Czy torbiel dróg oddechowych jest groźna?

Kilka miesięcy temu miałam przekłucie torbieli na zatoce szczękowej po przekłuciu pani dr.powiedziala że nie udało jej się wyczyścić pozostałości po tej torbieli i musze mieć najpierw operację na przegrodę nosowa 1 lipca mam zgłosić się do szpitala na operację przegrody nosowej lecz od około 2 tygodni boli mnie serce co mam w tym wypadku zrobić ? Zgłosiłam ból serca anestezjolog ale powiedziała że to tylko przez stres przez operacyjny.Czy te pozostałości po torbieli są groźne dla mojego zdrowia? Czy teraz gdy boli mnie serce lepiej zregenerować z tej operacji ? I pójść na operację po wyjaśnienia sprawy z sercem.Serce boli mnie od około roku

Idź do kardiologa. A co do tej torbieli to sam muszę ocenić rtg lub TK zatok. Radiolodzy inaczej opisują zatoki niż my chirurdzy głowy i szyi. Pokaż to badanie. Jeżeli źle oddychasz nosem i chrapiesz w nocy to zoperuj przegrodę. Zdrowe zatoki to drożny nos. Zdrowe serce to wypoczynek w nosy bez chrapania i bezdechów.