Czy usunięcie śruby z uda jest bolesne?

Witam, wiele lat temu po wypadku samochodowym zalozono mi srube w udzie. Czy nalezy ja usunac, czy zabieg jest bolesny. Co moze byc nastepstwem pozostawienia sruby w nodze? Z powazaniem EWA
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zabieg taki wykonywany jest na oddziale ortopedii. Przeprowadza się go w znieczuleniu. Nie zawsze trzeba usuwać taki materiał. Proponuję wybrać się do lekarza.