Dieta na zwiększenie masy dla 20-latka

Witam mam 20 lat wzrostu 173 i ważę 61kg Chciał bym jeszcze zwiększyć masę. Co powinna zawierać dana dieta ???? Jestem osobą aktywną w dzień jak i w nocy spie nie więcej niż 5h na dobę
20 LAT ponad rok temu

Witam , na samym początku należy określić jaką masę masz na myśli : mięśniową czy tłuszczową ? oraz czy aktywność to u Ciebie sport czy praca ?Musisz zgłosić się do dietetyka i dokładnie przedstawić mu swoją sytuację . Na podstawie podanych informacji specjalista będzie w stanie dobrać odpowiednią dietę .Pozdrawiam