Dlaczego mam ciągłe wymioty i bóle głowy?

Witam, biorę Frisium i Mirtagen jakieś 2 lata.Od kilku miesięcy czuję się okropnie. Postępowiłem odstawić to świñstwo.Schodzę powoli , ale czuję się coraz gorzej. CO mam robić.Nie mam siły wstać z łóżka, ciągłe jest mi niedobrze, wymiotuję, mam okropne bóle głowy.Lekarz d którego chodzę chciał się mnie ostatnio pozbyć mówiàc ,że nie umie mi pomóc.Zostałem z ty sam.

Bez specjalistycznej pomocy nie da pan rady. Jeśli dotychczasowy lekarz nie ma pomysłu to trzeba zmienić lekarza na innego lekarza psychiatrę. Powinien pan tez skorzystać z pomocy psychologicznej. Odstawienie leków nie rozwiąże żadnego problemu, a wystąpią inne. Leczenie farmakologiczne trzeba prowadzić dalej, ale w inny sposób.