Dlaczego mam suchą, zaczerwienioną pochwę?

Witam,od kilku dni mam opuchniętą,suchą,zaczerwienioną pochwę która piecze i swędzi oraz sprawia dyskomfort przy siedzeniu oraz chodzeniu.Do tego dostalam również dziś okres (26.02.2018r) a ostatni mialam (07.02.2018r) mam miesiaczke co 28 dni więc dostalam okres zbyt szybko.Dodam że używam tamponów i przy wkladaniu bardzo bolało.Co to może być pomocy!

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że Pani objawy są spowodowane infekcją. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci leczenie. Pozdrawiam!