Dlaczego mam te silne bóle mięśni?

Dzień dobry, mężczyzna 60 lat, mój problem jest taki gdy wybudzam się w nocy odczuwam mocny ból wszystkich mięśni i kości, nad ranem kiedy pora wstawać ból ustępuje , kiedy wstanę rozruszam ciało ustępuje całkowicie, dzieje się tak w tygodniu i w wekkend kiedy nie idę do pracy, proszę o poradę co może być tego przyczyną, jakie wyniki, badania zrobić.

Dzień dobry,

przyczyn może być wiele aby się dowiedzieć co dokładnie jest przyczyną wskazana była by diagnostyka laboratoryjna badanie krwi, morfologia z rozmazem, CRP, OB, lipidogram, kwas moczowy, kreatynina, potas, magnez, wapń, białko całkowite, witamina d3. Z wynikami proszę się udać do lekarza rodzinnego który oceni je z objawami klinicznymi i zdecyduje czy wymaga Pan dalszej diagnostyki lub konsultacji innego specjalisty.

Pozdrawiam