Dlaczego pojawiają się sińce na barkach podczas podnoszenia ciężarów?

Witam mam takie pytanie już jakiś czas trenuje podnoszenie ciężarów i zauważyłem niepokojące mnie pojawiające się plamki kilka /kilkanaście sińcy wielkości 2/3 centymetrów przy podnoszeniu nad głową ciężarów pojawiają się na barkach i po 2/3 min. Znikają gdzie albo co bym musiał zbadać by wiedzieć od czego z góry dziękujemy

Lek. Tomasz Budlewski

Być może objawy wynikają z zaburzeń naczyniowych. Proponuję udać się do lekarza chirurga naczyniowego