Dlaczego schodzi mi skóra pomiędzy palcami?

Witam Dzisiaj rano zauważyłem, że skóra między palcami u stóp mocno odchodzi. Nie swędzi i nie piecze, nie ma tez zaczerwienienia Czy jest to powód do niepokoju? Nadmienię jeszcze tylko ze przez poprzednie dwa tygodnie bardzo dużo chodziłem w butach, praktycznie całe dnie. Czy jest to naturalna kolej rzeczy czy raczej udać się do lekarza?

nie widzę powodu do niepokoju, jeśli jednak taki stan będzie się utrzymywał to proszę udać się do lekarza