Drgania w okolicy pęcherza

Witam, mam 20 lat i w ostatnim czasie zauważyłem, najczęściej wieczorem, drgania w okolicy pęcherza. Nie są one równe. Można nawet je dostrzec gołym okiem. Trwają różnie, 10-15 min. Jest to bardzo dziwne i denerwujące uczucie i zastanawiam się z jakich przyczyn występują. Może to ma związek z moją dietą? Stosuje ćwiczenia siłowe i dietę w której spożywam duże ilości białka. Wydaję mi się że nie mam zakwaszonego organizmu ponieważ spożywam duże ilości warzyw. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być drgania mięśniowe na skutek zbyt intensywnego treningu. Sugeruję kontrolę u lekarza.