Drganie nóg u 18-latka

Witam, Ostatnio w kościele w połowie mszy zaczęła mi drgać noga. Po 3 minutach przeniosło się to na drugą nogę i ledwo co stałem. Najlepsze jest to, że patrząc na nogę wogólę nie było widac drgania. Pod koniec mszy przeszło mi to. W wakacje miałem tak kilka razy również w kościele, ale o wiele lżej takie drobne drgania. Od czego mogło to być? Tak jak mówię jedynie się tak to stało w kościele nigdzie indziej. Może jakoś psychika to powodowała? Dodam, że mam 18 lat.

Witam! Opisane drżenia mogły być spowodowane niedoborem elektrolitów lub zbyt długim przebywaniem w pozycji stojącej. Mogą być również objawem zaburzeń nerwicowych.