Grypa żołądkowa i bóle pleców

Witam, wczoraj miałam grypę żołądkową. Dużo wymiotowałam i miałam też biegunkę. Myślałam, że dzisiaj już będzie wszystko ok ale jak się podniosłam to strasznie potwornie rozbolały mnie plecy i brzuch. Martwię się bo stwierdzono u mnie niedawno pasożyta- glistę ludzką. Czy to może mieć jakiś związek z tymi bólami?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bóle brzucha mogą być spowodowane pasozytami,sugeruje udać się do lekarza.
Pozdrawiam