Ile może trwać powrót do pełnej sprawności po operacji?

Czy usunięcie wyrośli kostno-chrzęstnej z dolno tylnej części szyjki kości udowej jest ryzykowne ze względu na lokalizację (biegnące tam nerwy, tętnice)? Czy można to wykonać artrokopowo? Ile może trwać powrót do pełnej sprawności po operacji?

Witam , nie znam wielkości wyrośli ani jej dokładnej lokalizacji , nie znam też rodzaju ani zakresu planowanej operacji - nie mogę więc powiedzieć nic konkretnego!!! Proszę szczegóły omówić z przyszłym operatorem!!! z.żurawski