Interpretacja wyników badań Holterem

Witam. Prosze o interpretacje moich wynikow badan Holterem. Dominujacy rytm zatokowy 43-131/min..sred.68/min.Nieliczne przedsionkowe i komorowe pobudzenia przedwczesne,bez tachyarytmi nadkomorowych,,bez form zlozonych arytmi komorowej. Obecne ekstrasytolie przedsionkowe zablokowane,bez bradyarytmi. Nadal mam zawroty glowy migotanie serca ,osabienie, bole w klatce piersiowej,czesto pod lewa lopatka. nadcisnienie.Z gory dziekuje za odpowiedz. Ewa 58 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest aby zapoznać się z całym wynikiem i w liczbach zobaczyć poszczególne ekstrasystolie i czas ich trwania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.