Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego mózgu

wynik badania rezonansu : Pojedyncze niewielkie hyperintesywne w obrazach T2,PD,flair ,niewidoczne w obrazach T1 -zależnych ognisko w sąsiedztwie trzonu prawej komorowy bocznej w warstwach komorowych górnych .Niespecyficzne zapewne naczyniopochodne ognisko w prawej półkuli mózgu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany naczyniopochodnej. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.