Jak często można karmić piersią, w jakich odstępach?

witam, mam pytanie jak często można karmić piersią w jakich odstępach czasu pytam gdyż dziecku sie ulewa lecz jest cały czas głodne. prawdopodobnie ma skazę białkową lekarz zlecił jakieś kropelki na trawienie laktozy lecz pani doktor zapomniała napisać a ja nie pamiętam jakie . Jakie mogą one prawdopodobnie byc sa bez recepty .

Aleksander Ropielewski

Kierujemy się zasadą karmienia na żądanie - widząc, że dziecko jest głodne przystawiamy pierś. Jeżeli dziecko nie je odstawiamy pierś. Ulewanie jest stanem fizjologicznym i nie wskazuje na skazę białkową.