Jak długo mogą występować problemy z rwą kulszową?

Jak długo mogą być problemy z rwa kulszowa.Mija już poltora roku.Daje rade bez tabletek przeciwbólowych ale sa dni ze niestety musze je brac.Cwicze codziennie w domu.Wciaz mam jakies zabiegi np.laser.pole mag i reh oraz wyciag.Prosze o pomoc.3 TYGODNIE BYLAM TEZ W Korfantowie.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Witam serdecznie
Nie napisała Pani co jest przyczyną powstawania rwy kulszowej, niestety rwa kulszowa często powiązana jest z trwałymi uszkodzeniami odcinka lędźwiowego i objaw bólu będzie nam towarzyszył. Jeśli jest to ból z którym jest Pani w stanie funkcjonować , nie występują objawy zaburzenia czucia, niedowład i problemy z oddawaniem moczu należy się nie martwić . Proponuję nie rezygnować z ćwiczeń pod warunkiem, że nie są one wykonywane na własną rękę .