Jak interpretować wynik badania RM u 18-latki?

Proszę o interpretację, jak rozumieć wynik MR i co z tym robić ? TECHNIKA BADANIA:Badanie MR odcinka szyjnego kręgosłupa wykonano w obrazach T1 i T2 zależnych , w przekrojach osiowych i strzałkowych. OPIS:W badaniu MR stwierdza się -spłycenie lordozy szyjnej - na poziomie C6/7 pośrodkowa zbaczajaca w lewo wypuklina krążka m-k wukla sie do kanału na 1,1 mm szer. 5,3 mm, modeluje lewy zachyłek boczny

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza neurochirurga, a jakie są objawy?