Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa lędźwiowego-krzyżowego?

Proszę o interpretację wyników badania RTG kręgosłupa lędźwiowego-krzyżowego. "W odcinku lędźwiowym kręgosłupa niższy wrodzony lub dyskopatyczny jest krążek L5-S1 i niewielki tyłozmyk trzonu L5, poza tym zmian nie stwierdzono". Jakie dalsze badania bądź leczenie powinienem wdrożyć? Jakie leki zażywać?

Witam serdecznie,

Leczeniem z wyboru jest farmakoterapia oraz rehabilitacja.
Wskazana konsultacja z lekarzem neurologiem i rehabilitacji medycznej celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.