Jak leczyć ból wędrujący biodra?

Witam, od 1,5 roku dokucza mi ból wędrujący biodra lewego. Od ponad roku jestem pod kontrolą lekarza rodzinnego, zastosowane leczenie : Structum przez 3 m-ce, Paracetamol, Collaflex, fluibuprofen, Naproxen, Olfen tabl., Olfen amp. Stan pogorszył się doszły ostre bóle w pachwinie. Zostałam skierowana na rtg biodra i do ortopedy- zdjęcie nie wykazuje zmian zwyrodnieniowych/ mam 48 lat/, znów rp. na kolejny diclofenak . Jak mogę sobie pomóc, bo już tracę nadzieję na życie bez bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza reumatologa i wykonać diagnostyke w tym kierunku odnośnie dolegliwości bólowych stawów