Jak leczyć bóle głowy trwające od dwóch tygodni?

Od 2 mcy cierpie na bole glowy. Bol nie jest mocny (z wyjatkiem nasady nosa i czesci luku brwiowego) i ma rozny charakter:miejscowe bole, uczucie ciagniecia.2 razy poczulam rozlewajace sie cieplo z tylu glowy, po czym zrobilo mi soe slabo, choc to wynik strachu. Lek. zasugerowal nerwice i wyslal mnie do neurologa, ktory zlecil badanie eeg. Na badaniu po ok. 10 poczulam mrowownie w dloniach, ucisk w brzuchu i nad prawym kolanem.czy to normalne?6lat temu doznalam urazu glowy,bez niepokojących obja

Dzień dobry. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą. Podwyższony poziom lęku jest objawem, którego przyczyny mogą być różne i mogą również przekształcać się w objawy somatyczne. Nie warto zmagać się z cierpieniem, ale zadbać o jakość funkcjonowania. Odzyskanie równowagi pozwoli Pani na satysfakcjonujące życie i realizację życiowych planów bez trudności, o których dzis Pnai pisze. Powodzenia.