Jak leczyć gronkowiec w uchu?

Naturalne sposoby na gronkowca złocistego, czytałam że działają inhalacje wrzątkiem z olejem z drzewa herbacianego. Ale czy takie inhalacje pomogą na gronkowca w uchu? Jakie są jeszcze naturalne sposoby na zwalczenie gronkowca w uchu? Dodam, że miałam juz kilka antybiotykow ale nie wyleczyly mnie w 100%

Kiedyś ktoś komuś wlał do ucha roztopiony ołów. nie rób tego i nie rób tych głupawych zabiegów o których piszesz. na chwilę przez Ciebie znalazłem się w średniowieczu a . Przyjedź. Coś ktoś tam kombinuje z tym Twoim uchem.