Jak leczyć zgrubienie w ręku po złamaniu?

Witam, kilka lat temu po złamaniu ręku w przedramieniu pozostał mi guz w tkance który bardzo boli, występuje także duży przykurcz i nie mam możliwości pełnego wyprostowania ręki, po zrobieniu rezonansu wyszło ze w tkance znajduje sie guz o wymiarach 9 cm długości na 5 szerokości który uciska na główna tętnice łokciowa i nerwy od palców czy cos takiego, było również napisane ze wskazuje na naczyniaki tkanki miękkiej, niestety mój ortopeda nie wie co z tym zrobić.. czy może mi ktoś doradzić ?!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do innego ortopedy a być może także do chirurga naczyniowego