Jak odbudowuje się masa ciała?

Witam, Niedawno przechodziłam przez zaburzenia odżywiania. Aktualnie jestem po badaniach analizujących skład ciała. Mój wzrost to 169 cm, waga 45 kg, masa tkanki tłuszczowej: 3,4 kg, poziom tłuszczu wisceralnego: 1. Wyniki te bardzo mnie zaniepokoiły. Moje pytanie brzmi czy wraz z osiąganiem tkanki tłuszczowej będzie wzrastał poziom tłuszczu wiscelarnego? Czy najpierw niezbędne jest osiągnięcie tkanki tłuszczowej do prawidłowej granicy by móc odbudować tłuszcz wiscelarny? Jak to się dzieje? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź.

Dzień dobry!
Na to pytanie powinien Pani odpowiedzieć lekarz, radziłabym poruszyć tą kwestię ze swoim lekarzem prowadzącym.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska