Jak opatrzyć ranę po zacięciu podczas depilacji?

Dzień dobry! Dzisiaj podczas depilacji klatki piersiowej z racji iż nie długo będę mieć tatuaż w tych okolicach zaciąłem się maszynka jednorazowa dokładnie to sutek w dolnej części. Krew trochę poleciała przemyłem octeniseptem i założyłem plaster. Nie ukrywam że trochę szczypie. Czy to jest normalne i czy z tego powodu nic mi nie grozi?

Lek. Tomasz Budlewski

Jezeli gojenie jest prawidłowe to nir sadze ze coś zagrażało