Jak postępować przy wrastaniu paznokcia u 25-latka?

Witam. jestem 3 dni po zabiegu wycinania wrastającej części paznokcia a stan zapalny nadal nie ustąpił. Czy tak może być, czy jednak powinno się coś z tym zrobić?

Szanowny Panie stan zapalny może się jeszcze utrzymywać, jeśli zauważy Pan narastanie stanu zapalnego lub obecność ropy to proszę udać się do lekarza POZ ponieważ należy wtedy włączyć antybiotyk