Jak postępować w przypadku stwierdzenia endometriozy?

Witam.Mam stwierdzoną endometrioze.ostatnie wyniki cytologii pokazują stan zapalny ..przez 2 miesiące brałam czopki dopochwowe..wczoraj robiłam badanie krwi..rdw-cv mam podwyższone, monocyty 2.. Keratynina też jest ponad normę..mam bóle podbrzusza oraz ciągle łamie mnie w kościach..mój lekarz wszystko bagatelizuje a ja już niewiem gdzie mam się zwrócić o pomoc..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych wyników będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne