Jak prawidłowo się odchudzać?

Witam mam 18 lat ostatnio zaczełam się odchudzać tzn zmieniłam żywienie mniej posiłków i zdrowsze produkty po miesiacu spadło około 5/6 kg i zauważyłam worki/cienie pod oczami. Czy to możliwe ze to dlatego że nie brałam witamin żadnych i przez to moja skora pod oczami teraz taka jest? nie mam problemow zdrowotnych . Kupiłam witaminy i zaczynam je brac. Czy jeśli zlikwiduje ten niedobor to worki powinny zejść ? :)

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Ciężko jest coś powiedzieć dokładnie bez większej ilości informacji. Może odchudza się Pani za bardzo i z tego wynika osłabienie. Warto zwrócić uwagę na dobrze zbilansowaną dietę i odpowiedni styl życia. W przypadku zainteresowania konsultacją (także online), zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka