Jak przeprowadzić rozmowę z teściem?

Mam problem z uciążliwym teściem. Kupiliśmy z mężem mieszkanie żeby w końcu iść na swoje...niestety teść idzie z nami uzgodnił to z Tesciowa bez naszej wiedzy.Rozmawialam z Tesciowa przedstawiłam jej cała sytuacje ze chcemy sami mieszkać maz mnie poparł jest po mojej stronie niestety dowiedziałam sie od osób trzecich które rozmawiały z nią ze tara idzie z nami. Nie wiem jakich argumentów mam użyć żeby zrozumieli ze chcemy mieszkać sami.prosze o pomoc :( jestem załamana

Witam. jeśli mieszkanie jest wasze to nie powinno być problemu. Po prostu się nie wprowadzi. Poza tym czasami trzeba powiedzieć coś nie obraźliwie ale dosadnie żeby druga osoba zrozumiała.