Jak schudnąć przynajmniej 20 kg??

Witam!!! Mam 18 lat i przy wzroście 185 waze 115 kg . Wiem że to sporo za dużo, więc teraz chcialbym, jako ze mam teraz chwile czasu wolnego chcialbym troche schudnąc. Chciałbym tak zejść to minimum 95 kg. W jaki sposób mogę teraz najszybciej zrzucić te zbędne?? Jakie cwiczenia wykonywac?? Pozdrawiam
18 LAT ponad rok temu

Najlepiej jest jeść 5 pełnowartościowych posiłków co 3 godziny i nigdy nie pomijać żadnego posiłku. Do tego oczywiście aktywność fizyczna. Sądzę, że w Twoim przypadku najlepszy będzie basen, gdyż przy tak dużej masie ciała inne ćwiczenia będą bardzo szybko męczyć. 20 kg można zrzucić w ciągu minimum 4 miesiecy, a to wymaga cierpliwości i samozaparcia. Należy się zdrowo odżywiać - nie jeść potraw smażonych, dań typu fast food, pić słodzonych napojów gazowanych, jeść słonych przekąsek oraz słodyczy. Jedzenie powinno być gotowane lub duszone, o jak najniższej zawartości tłuszczu.