Jak wyleczyć czkawkę, która nastąpiła po skurczu?

Witam. Od 6 dni mam czkawkę. Nastapila od momentu skurczu przy mostku. I nasilala się z wraz z bólem ala sciskiem serca. Zaczelam zapisywac czestotlowosc, dziennie od 80 do 110 razy czkam.ekg niby tachykardia bez cech niedok. Dostalam metocard który miał pomoc w czkawce.. nie pomogl, a i duszności miałam przez powolne bicie i za małe ciśnienie.lekarz odmówiłpomocy w diagnozie czkawki sadzac ze to tylko pojedyncze odbicia.. co mam zrobić? To mega meczy a do tego bolą mięśnie i pieka oczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna jest ponowna wizyta u lekarza nie wypróbowanie kilku metod obecności lekarza