Jak zwalczyć nadżerkę żołądka?

Witam.po 6miesiacach przyjmowania pantaprazol,esoprazol a teraz omeprazol 40mg ręce mi opadają nie palę papierosy od 5miesiecy nie pije alkohol. Żadne używki poza kawą. A nadżerki nadal nie puszczają mam je na ścianie żołądka , biopsja nie wykazała dodatkowo bakterii. Czego powinnienem domagać się od lekarza ? zastrzyk z B12 może jest wykonalne jakieś usunięcie tego bez leków ? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u gastroenterologa i ustalenie optymalnego postępowanie