Jak zwiększyć rozmiar piersi?

Dzien dobry. Od jakiegos czasu staram sie przytyc. Moje piersi zawsze byly male, ale osiagnelam juz wage 57kg (164cm) i musze stwierdzic, ze staly sie srednie. Gdy przytylam kolejne 1,5kg zmalaly o rozmiar! Czyli o tyle o ile urosly. Blisko 2lata biore tabletki antykoncepcyjne. Mam niefajna figure gruszki i ponad 20lat. Dlaczego tak sie stalo? Co moglo miec wplyw? To powod moich kompleksow, placzu, nerw. Pozdrawiam

Jedyne co mogę zaproponować to regularne ćwiczenia fizyczne w celu usprawnienia sylwetki