Jak zwiększyć swoje powodzenie u kobiet?

Witam! Jestem mlodym chlopakiem mam 23 lata moj problem polega na tym ze nie mam powodzenia u kobiet, nie wzbudzam zainteresowania kobiet, nie mam kolezanek ani przyjaciółek. Przez to mam niska samoocene i mala pewnosc siebie, jak patrze na moich kolegow to oni caly czas maja jakies nowe doawiadczenia z kobietami i stoje w miejscu, nie chce sie juz masturbowac ze łzami w oczach ze taki mlody chlopak a nie moze poznac partnerki takiej jaka mu sie podoba, ja nie mam duzych wymagan naprawdę a mowią ze jestem w miarę przystojny dosc wysoki 185 cm szczuply, mam wyzsze wyksztalcenie. Ja wogole sie nie wyszalalem moj problem to poprostu za malo seksu w zyciu, za malo kobiet w moim zyciu, chcialbym zeby ktos mi pomogl bylem z tym u psychologa ale nie wiele mi pomogl, moze jest tu ktos z warszawy, kto moglby mi pomoc w tym temacie bo ja nie wiem czy mam sie leczyc jak mam kogos poznac?

Dzień dobry!

Właściwym kierunkiem jest właśnie konsultacja z psychologiem i rozważenie podjęcia psychoterapii. Opisał Pan swoją sytuację podobnie, jak robi to bardzo wielu mężczyzn. Ale u każdego z nich przyczyny i mechanizm ukształtowania się właśnie takiej sytuacji jest inny. Nie istnieją żadne uniwersalne rady. Właściwą drogą jest lepsze poznanie siebie i indywidualny rozwój, praca nad sobą, która u każdego klienta przebiega inaczej.

Pozdrawiam!