Jaka może być przyczyna problemów ze schudnięciem?

Mam 19 lat i ważę 72 kg. Jeszcze półtora roku temu ważyłam 64kg, brałam tabletki antykoncepcyjne. Wydaje mi się, że przez nie przytyłam, dlatego już ich nie biorę. Mało jem, piję dużo wody, a nie chudnę. Kiedyś, jak stosowałam takie diety jak teraz, to coś dawało, a teraz nic. Nie mam już siły, źle się czuję z tym. Miałam robione badania na tarczycę i wyniki były dobre. Nie wiem dlaczego nie mogę schudnąć. Pomóżcie mi proszę, to dla mnie ważne. Nie chodzi mi o figurę modelki. Chcę się lepiej czuć w swoim ciele.
19 LAT ponad rok temu

Witam,
Nie podała Pani wzrostu, dlatego ciężko mi określić czy ma Pani nadwagę, a jeśli tak, to jakiego rzędu.
Z przyjmowaniem tabletek może wiązać się zastój wody w organizmie.
Prosiłabym o podanie Pani przykładowego jadłospisu - będzie mi łatwiej określić jakie/czy popełnia Pani błędy, a także określenie rodzaju podejmowanej aktywności fizycznej.

Pozdrawiam