Jaki wynik świadczy o chorobie nadnerczy?

MAM CHOROBĘ HASCHIMOTO .HIPOGLIKEMIĘ.LEKARZ ENDOKRYNOLOG ZLECIŁ MI BADANIA ACTH WYNIK TO75,40 KORTYZOL 30,08 BADANIE ROBIONE RANO 7.30 Z MOICH WIADOMOSCI JEST TO ZA WYSOKI WYNIK. CZY TO ZAWSZE SWIADCZY O CIEZKIEJ CHOROBIE NADNERCZY? PROSZE O SZCZERĄ ODPOWIEDZ PONIEWAŻ WIZYTĘ MA DOPIERO ZA 2 TYGODNIE U PANI DOKTOR. DOMI.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom kortyzolu tylko nieznacznie odbiega od normy. Wyniki powinni zostać ocenione w oparciu o dane kliniczne. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty.